Provoz e-shopu je nyní pozastaven.

Fujifilm X-S10 Black

Kód: 16670041
ZDARMAZDARMA 26 990 Kč –7 %
4394 fujifilm x s10 black
26 990 Kč –7 % 24 990 Kč
Momentálně nedostupné (1 ks)

 • Rozlišení: 26,1 Mpx
 • Formát snímače: APS-C X-Trans BSI CMOS 4
 • Rychlost sériového snímání: 30 sn./s
 • Typ bajonetu: Fujifilm X-mount
 • Rozlišení videa: DCI-4K (4096 x 2160)
 • IBIS - 5osá stabilizace
 • Kovové robustní a odolné tělo

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fujifilm X-S10 Black (tělo)

Fotoaparát je vybaven špičkovými funkcemi, včetně 26,1MP snímače X-TransTM CMOS 4, vysokorychlostního obrazového procesoru X-Processor 4 a vestavěné stabilizace obrazu (IBIS). X-S10 je maximálně funkční fotoaparát s kompaktním tělem.

X-S10 je vhodný pro každého, kdo potřebuje lehkou techniku poskytující profesionální funkce pro záznam fotografií i videa. Má co nabídnout úplně každému: oblíbený režim AUTO / SP (Scene Position) automaticky upravuje nastavení fotoaparátu tak, aby vznikaly nádherné snímky i bez nutnosti drobných úprav nastavení. Pokročilá funkce videozáznamu nabízí jak ostré 10 bit video ve 4K / 30P 4: 2: 2 kvalitě nebo vysokorychlostní Full-HD video při 240 fps. Profesionální i amatérští fotografové, filmaři i vlogeři si jistě zamilují výklopný LCD displej, jímž lze otáčet v rozsahu 180 stupňů.

Hlavní vlastnosti fotoaparátu FUJIFILM X-S10:

 • IBIS - 5osá stabilizace
 • Fujifilm X objektivy
 • Kovové robustní tělo
 • Výklopný a otočný LCD panel
 • Čip: 26,1MP snímač APS-C, X-Trans BSI CMOS 4
 • Obrazový procesor: X-Processor 4
 • Video: DCI / UHD 4K při 30 fps, Full HD při 240 fps
 • Typ paměťového média: SD / SDHC / SDXC
 • Rozměry: 126 × 85,1 × 65,4mm
 • Typ akumulátoru: NP-W126S (cca. 325 snímků)
 • Váha: 415g

Menší IBIS vyvinutý pro kompaktní tělo fotoaparátu

Vestavěný stabilizační systém obrazu (IBIS) je oproti svému předchůdci přibližně o 30 % menší*. Sytému bylo ubráno na rozměrech i na váze. I přes svou nízkou hmotnost (pouhých 450 g) dosahuje X-S10 díky pětiosému stabilizačnímu systému stabilizace až 6,0 EV*. X-S10, jako první fotoaparát střední třídy z řady X Series, používá mechanismus pro zadržení pohybového čidla. Tento mechanismus funguje jako mechanický tlumič otřesů, který chrání před mírnými vibracemi vycházejícími ze závěrky. Tato funkce posiluje stabilitu obrazu a udržuje jeho jas a rozlišení.

X-S10 je vybaven robustní ergonomickou rukojetí ze slitiny hořčíku, která napomáhá udržení stability při snímání z ruky. Pro zachování pevnosti a odolnosti těla fotoaparátu byly do návrhu zakomponovány pláty ze slitiny hořčíku umístěné na přední a vrchní straně.

* V porovnání s funkcí IBIS CZC u digitálních fotoaparátů „FUJIFILM X-T4“
* Stabilizace 6,0 EV dosahuje v kombinaci s 20 ze 30 aktuálně dostupných výměnných objektivů určených pro řadu X Series (objektivy XF / XC) 

Věhlasné režimy simulace filmu a doplněné o automatické funkce pro mimořádnou kvalitu obrazu

Režimy simulace filmu FUJIFILM byly vytvořeny digitalizací několika ikonických analogových filmů. Odkazují a oslavují historický vývoj fotografického filmu. X-S10 nabízí 18 výjimečných režimů, včetně režimu ETERNA Bleach Bypass, který vytváří krásný, desaturovaný a vysoce kontrastní vzhled.

Fotoaparát X-S10 nabízí zdokonalený automatický režim AUTO / SP (Scene Position), který samočinně upravuje nastavení snímání tak, aby odpovídalo dané scéně a již nebylo nutné jej nijak přizpůsobovat. Nyní je možné zachycovat jasné a živé barvy krajiny, na portrétní fotografii zaznamenat přirozené odstíny pleti nebo vytvářet barevně vyvážené snímky i v protisvětle, bez ohledu na úroveň fotografických dovedností.

Spolehlivé automatické ostření a vysokorychlostní režim sekvenčního snímání pro zachycení důležitých okamžiků

Kombinace vysokorychlostního AF systému a snímače X-Trans TM CMOS 4 s 2,16 miliony pixely fázové detekce a výkonného procesoru X-Processor 4 zajišťuje rychlé a přesné automatické zaostření v době kratší než 0,02 sekundy až od -7.0 EV. *

Fotoaparát X-S10 je vybaven velice přesným AF s funkcí sledování snímaného objektu pro zachycení pohybujících se objektů a detekci obličeje / očí.

Vysokorychlostní sekvenční snímání bez blackoutu* dosahuje 8 fps při mechanické závěrce a 30 fps při elektronické závěrce.

* Při použití XF50mmF1.0
* Vysokorychlostní sekvenční snímání chráněné před výpadkem: při výpadku dojde ke ztmavení hledáčku, kvůli němuž uživatel ztratí objekt z dohledu. Tato funkce je dostupná pouze při použití elektronické závěrky.

Výklopný LCD displej a hledáček, který podporuje tři boost režimy

Fotoaparát X-S10 je vybavený výklopným LCD displejem s rozsahem až 180 stupňů, který je užitečný jak při zachycování selfie snímků, tak i při pořizování fotografií a videí, kdy je fotoaparát nastaven v různých pozicích.

Hledáček nabízí funkci „Live View“ se třemi Boost režimy*: Low Light Priority (zaměření na nízkou hladinu osvětlení), Resolution Priority (zaměření na rozlišení) a Frame Rate Priority (zaměření na snímkovou frekvenci).

Rozšířené funkce záznamu videa

X-S10 pořizuje video ve 4K kvalitě ze stejného množství dat potřebných pro 6K. Zajišťuje tak vysoké rozlišení záznamu s nízkou hladinou šumu. Podporuje nahrávání 4K / 30p 4:2:0 8 bit videa na SD kartu vloženou ve fotoaparátu a výstupní video 4K / 30p 4:2:2 10 bit přes port HDMI.

Fotoaparát také umožňuje vysokorychlostní Full-HD záznam při 240p a generuje zpomalené záběry (až 10x) rychle se pohybujícího objektu.

Kromě IBIS je X-S10 vybaven digitální stabilizací obrazu (DIS), která účinně kompenzuje otřesy vznikající při snímání za chůze. Přidaný režim IS Boost Mode zajišťuje spolehlivou stabilizaci a téměř zcela eliminuje chvění fotoaparátu, je-li používán k záznamu videa ze statické pozice z ruky.

Pomocí speciálního tlačítka pro záznam videa umístěného na horní straně X-S10 mohou uživatelé spustit nahrávání videa, i když zrovna pořizují statické snímky. Nastavení expozice a zaostření se automaticky zaznamenává v automatickém režimu.*

* Režim AF se přepne na kontinuální AF.

Doplňkové parametry

Kategorie: FOTOAPARÁTY
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.05 kg
Barva: Black

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: