HOMOBOT.cz

Máte dotazy?+420 737 809 032

Co na to říkáte:

Žádné příspěvky

POLAROLL podavač toaletního papíru

Cena: 395,- Kč
Cena bez DPH: 326,45 Kč
Stará cena: 595,- Kč
Dostupnost: skladem 7 ks

POLAROLL podavač toaletního papíru (držák) ve vzhledu fotoaparátu Polaroid One Step Land Camera (Toilet Paper Holder).

Stylová dekorace vašeho záchodu ve stylu proslulého instatního aparátu, váš záchod bude Geek-Chic. Založení toaletního papíru je jednoduché jako u jiných držáků vzládne to i dítě. Ideální dárek pro přátelé nebo pro kamaráda fotografa nbeo jen tak domů do vaší rodiny. Retro cool vzhled vašeho domova nemůže být již lepší než nyní.

POLAROLL je držák papíru toaletního papíru, který vloží nádech osmdesátých let do vaší koupelny. Všechni fotografové kteří mají rádi Polaroid, by měli mýt PolaRoll. :-)

Technické parametry:

Výrobce:Doiy
Rozměry:180 x 150 x 110 mm
Barva:Černá (Black)

O značce DOIY Design 

DOIY je kreativita, překvapení, vášeň a spoustu nadšení. DOIY je konstrukce. Navrhnout sdílet, smát se, překvapit a hlavně design pro všechny. DOIY je mladá značka, která vytváří kvalitní produkty, aniž by to bylo synonymem vysoké ceny. Značka, jejíž cílem je, aby všichni sdílet a nabízí dobře navržené, originální a různé objekty, které jsou schopny radovat den. DOIY nás zahrnuje ve svém optimistickém světě, přes jeho kultovní tvorby se zaměřením na malý dárek a dekorativní příslušenství; kreace plné poezie a nostalgie, které vždy vyprávět příběh. Společnost byla založena v roce 2008 v Barceloně Elodie Jaime a dvou mladých lidí ze světa módy a designu, DOIY rychle rostla díky jeho nadšení a odhodlání. Dnes, DOIY je přítomna ve více než 30 zemích světa, prodává své produkty ve městech jako New York, Tokio a Paříž ...

Obsah balení

  • Držák toaletního papíru 
  • Montážní šrouby
Cena: 395,- Kč
Cena bez DPH: 326,45 Kč