HOMOBOT.cz

Máte dotazy?+420 737 809 032

Co na to říkáte:

Žádné příspěvky

Polaroid Pistol Grip All-in-1 Cleaning System

Cena: 12,80 €
Cena bez DPH: 10,58 €
Dostupnost: skladem 3 ks

Polaroid Pistol Grip All-in-1 Cleaning System

Čistící sada Polaroid Pistol Grip 2v1
 zahrnuje čistící balónek a LensPen v jednom produktu. Ať už jste profesionální fotograf nebo jen nadšenec ve volném čase, tak jistě chcete, aby Vaše fotografie vypadaly co nejlépe a jejich obraz byl perfektní bez nežádoucích otisků prstů a jiných známek znečištění. Použijte tento čistící Pistol Grip složený z LensPenu a integrovaného čistícího balónku a získáte krásné záběry. I přesto, že jsou tyto dva produkty k dispozici na trhu samostatně a jsou používány tisíci fotografy po celém světě, naše šikovná konstrukce je kombinuje do jediného zařízení, které připomíná tvar hipokampusu. 

Technické parametry:

Výrobce:Polaroid
Rozměry:120 x 100 mm
Barva:Černá (Black)

Na jednom konci najdete plastový kryt, který chrání LensPen před nečistotami, prachem a jinými nežádoucími vlivy. Sejměte kryt a pod ním naleznete čistící pero, které připomíná ocas mořského koníka o průměru 13mm. Podložka je pokryta vláknitým materiálem, který vyniká v odstraňování otisků prstů, prachu, skvrn a dalších známek znečištění ze skleněných a plastových povrchů. Použijte ji mírným kruhovým pohybem k čištění čoček objektivů, hledáčků a obrazovek. Díky tomuto čistícímu peru nikdy nepoškrábete citlivé povrchy svého drahého vybavení.

Druhá strana těla hipokampusu je vyrobena ze stlačitelného gumového balónku, který působí jako vzduchové čerpadlo a je ergonomicky tvarovaná pro snadné ovládání pravou i levou rukou. Jeho konec tvoří malý bod s otvírací dírkou. To je přívod vzduchu pro čištění objektivů, hledáčků, obrazovek i filtrů pomocí tohoto balónku. 

A co víc, plastové adaptéry můžete snadno odklopit na obou koncích k jejich odstranění od těla hipokampusu. Jejich přepínání Vám umožní volit mezi přímým hrotem čistícího balónku pro rovné foukání vzduchu a šikmého nastavení hrotu. To je velmi užitečné při práci s pokročilými prvky zařízení, které jsou obtížně přístupné.

Cena: 12,80 €
Cena bez DPH: 10,58 €