HOMOBOT.cz

Máte dotazy?+420 737 809 032

Co na to říkáte:

Žádné příspěvky

Polaroid Lenspen Professional

Cena: 7,60 €
Cena bez DPH: 6,28 €
Dostupnost: skladem 3 ks

Polaroid Lenspen Professional

Čistící sada Polaroid LensPen Proffesional je skvělým nástrojem pro čištění optických čoček v objektivech, dalekohledech, okulárech, brýlích nebo mikroskopech. Jeho kvality oceníte také při čištění ploch displejů smartphonů a tabletů, nebo i hodinek. Jednu stranu tvoří jemný zatahovací štěteček s přírodními štětinami pro odstranění nečistot a prachu z čištěné plochy. Druhá strana obsahuje leštící plochu se suchým karbonem, která plochu Vašeho zařízení důkladně vyčistí a vyleští. Čištění suchým karbonem zabrání proniknutí vody do Vašeho přístroje jako při čištění kapalinou. Karbonová plocha disponuje životností minimálně 500 čištění. Průměr čistící hlavy štětečku je 13mm. Speciálně navržená špička zaručuje neustálý kontakt s čištěnou plochou i v rozích nebo na vypuklých čočkách.

Technické parametry:

Výrobce:Polaroid
Barva:Černá (Black)

Upozornění

Nikdy nepoužívejte Polaroid LensPen Proffesional na vlhké nebo mokré plochy, protože by se karbon srazil a tak se zničil. Při použití se přesvědčte, že je plocha suchá. Není vhodné na čištění čipů. 
Vhodné v kombinaci s čistícím balónkem Polaroid Super Blower.

Postup čištění

Vytáhněte šteteček a jemně odstraňte prach a jiné nečistoty z čištěné plochy (doporučuje se v kombinaci s čistícím balónkem Polaroid Super Blower). 
Z poloviny otočte víčkem na opačné straně a sundejte ho – uvidíte čistící hlavu. Krouživými pohyby vyčistěte plochu (objektiv, filtr, displej…) vždy směrem ze středu ke krajům. Nasaďte zpátky víčko a otočte o 90 stupňů – čistící hlava se doplní karbonem.
V případě, že Vám zůstanou fleky nebo skvrny, zlehka dýchněte na čištěnou plochu a proces zopakujte.

Cena: 7,60 €
Cena bez DPH: 6,28 €