HOMOBOT.cz

Máte dotazy?+420 737 809 032

Co na to říkáte:

Žádné příspěvky

PILLOW Band (set polštářkových dekorací pro párty)

Cena: 439,- Kč
Cena bez DPH: 362,81 Kč
Stará cena: 839,- Kč
Dostupnost: skladem 5 ks

PILLOW Band (set polštářkových dekorací pro párty) 

Už jste někdy snili o tom stát se rockovou hvězdou? Teď už to pro vás bude snadné, aby jste se stali jednou z nich a to díky polštářkům. Sada tří polštářů ze dvou kytar a mikrofonu. Jste ready se stát slavným? Výborná věc pro dětské párty ale i pro dospělácké akce. Ozkoušet se přenést na chvíli do říče snů a zablbněte si. 

Technické parametry:

Výrobce:Doiy
Rozměry:510 x 210 x 70 mm
Barva:Mix barev

O značce DOIY Design 

DOIY je kreativita, překvapení, vášeň a spoustu nadšení. DOIY je konstrukce. Navrhnout sdílet, smát se, překvapit a hlavně design pro všechny. DOIY je mladá značka, která vytváří kvalitní produkty, aniž by to bylo synonymem vysoké ceny. Značka, jejíž cílem je, aby všichni sdílet a nabízí dobře navržené, originální a různé objekty, které jsou schopny radovat den. DOIY nás zahrnuje ve svém optimistickém světě, přes jeho kultovní tvorby se zaměřením na malý dárek a dekorativní příslušenství; kreace plné poezie a nostalgie, které vždy vyprávět příběh. 

Společnost byla založena v roce 2008 v Barceloně Elodie a Jaime dvou mladých lidí ze světa módy a designu, DOIY rychle rostla díky jeho nadšení a odhodlání. 

Obsah balení

  • sada 3 polštářkových dekorací pro párty
Cena: 439,- Kč
Cena bez DPH: 362,81 Kč