HOMOBOT.cz

Máte dotazy?+420 737 809 032

Co na to říkáte:

Žádné příspěvky

COMIC CAKE TOPPERS (dortové zapichovací ozdoby set 6ks)

Cena: 119,- Kč
Cena bez DPH: 98,35 Kč
Stará cena: 169,- Kč
Dostupnost: skladem 5 ks

COMIC CAKE TOPPERS (dortové zapichovací ozdoby set 6ks) 

Komiksové příběhy lákají děti i dospělé. Máme tu pro vás nejlepší alternativu pro narozeninový dort když se vám nechce vrtat do dortu svíčky. Udělejte pro oslavence něco jiného než je u nás normální a vytvořte neopakovatelnou atmosféru komiksu ať se na i krátkou chvíli stanou všichni akčním hrdinou.

Technické parametry:

Výrobce:Doiy
Rozměry:130 x 235 x 20 mm
Barva:Mix barev
Kód zboží:DYCAKETOP

O značce DOIY Design 

DOIY je kreativita, překvapení, vášeň a spoustu nadšení. DOIY je konstrukce. Navrhnout sdílet, smát se, překvapit a hlavně design pro všechny. DOIY je mladá značka, která vytváří kvalitní produkty, aniž by to bylo synonymem vysoké ceny. Značka, jejíž cílem je, aby všichni sdílet a nabízí dobře navržené, originální a různé objekty, které jsou schopny radovat den. DOIY nás zahrnuje ve svém optimistickém světě, přes jeho kultovní tvorby se zaměřením na malý dárek a dekorativní příslušenství; kreace plné poezie a nostalgie, které vždy vyprávět příběh. 

Společnost byla založena v roce 2008 v Barceloně Elodie a Jaime dvou mladých lidí ze světa módy a designu, DOIY rychle rostla díky jeho nadšení a odhodlání. 

Obsah balení

  • sada 6 ks ozdob
Cena: 119,- Kč
Cena bez DPH: 98,35 Kč