HOMOBOT.cz

Máte dotazy?+420 737 809 032

Co na to říkáte:

Žádné příspěvky

CHALKY TALKIES (tabulky s křídou)

Cena: 479,- Kč
Cena bez DPH: 395,87 Kč
Dostupnost: skladem 21 ks

CHALKY TALKIES (tabulky s křídou) 

Je to zvláštní den, a chcete mít v paměti na vašich fotografií, jen to, co se děje v době pořízení snímku?. Tabulky s křídou ve stylu komiksu vám pomůžou vytvořit neopakovatelnou atmosféru záběru, můžete na ně psát co chcete a stále to měnit. Ideální na focení při párty, svatbách a různých rodinných či firemních oslavách.

Technické parametry:

Výrobce:Doiy
Rozměry:230 x 280 mm
Barva:Černá (Black)
Kód zboží:DYCHALKTK

O značce DOIY Design 

DOIY je kreativita, překvapení, vášeň a spoustu nadšení. DOIY je konstrukce. Navrhnout sdílet, smát se, překvapit a hlavně design pro všechny. DOIY je mladá značka, která vytváří kvalitní produkty, aniž by to bylo synonymem vysoké ceny. Značka, jejíž cílem je, aby všichni sdílet a nabízí dobře navržené, originální a různé objekty, které jsou schopny radovat den. DOIY nás zahrnuje ve svém optimistickém světě, přes jeho kultovní tvorby se zaměřením na malý dárek a dekorativní příslušenství; kreace plné poezie a nostalgie, které vždy vyprávět příběh. 

Společnost byla založena v roce 2008 v Barceloně Elodie a Jaime dvou mladých lidí ze světa módy a designu, DOIY rychle rostla díky jeho nadšení a odhodlání. 

Obsah balení

  • v setu jsou 3 tabulky a 2 křídy
Cena: 479,- Kč
Cena bez DPH: 395,87 Kč